Kategorijas

Nanopārklājums plītīm un indukcijas plītīm

Molekulārais nanopārklājums un tīrītājs, paredzēts plīts un indukcijas plīts aizsardzībai no taukiem, netīrumiem un baktērijām

Vairāk informācijas
Skatīties produkta videoklipu


16,00 € (ar PVN)

MA010

Statuss: Produkts ir pieejams

Lojalitātes programma Iegādājoties šo produktu Jūs varat saņemt līdz 16 bonusa punktam. Jūsu iepirkuma grozs tiks papildināts par 16 punkti kas var tikt konvertēts kuponā 0,80 €.


Vai ir apnicis stāvēt pie plīts un to tīrīt ar neskaitāmiem līdzekļiem?

Piedāvājam Jums nanopārklājumu plīts un indukcijas plīts aizsardzībai no taukiem, netīrumiem un baktērijām. Tas ir produkts, kas ļoti atvieglo mūsdienu mājsaimnieču un pavāru darbu. Līdzeklis veido pastāvīgu virsmas aizsardzību. Tas piemērots gan indukcijas, keramiskās virsmas plītīm, gan parastajām plītīm. Ņemot palīgā jaunākās nanotehnoloģijas, produkts veido vispusīgu virsmas aizsardzību pret tauku, ēdiena un netīrumu piedegumu pie plīts virsmas. Pateicoties pēc tīrīšanas izveidotajam nanopārklājumam, jums vairs nevajadzēs berzt plītis, tīrīšanai vairs nebūs nepieciešami ķīmiskie līdzekļi, pietiks tikai ar mitru drāniņu notīrīt sakrājušos netīrumus.

 

Komplektā ir tīrītājs, kas notīra virsmu un sagatavo to pārklāšanai un nanopārklājums, kas parūpēsies par jūsu plīti. Produkta efektivitāte ilgst aptuveni 6 mēnešus, jo nanopārklājums ir noturīgs pret augstām temperatūrām. Ar vienu komplektu pietiek piecu parasto vai indukcijas plīšu pārklāšanai.

 

Produkta tilpums:

30/30 ml

 

Produkta patēriņš:

5 ml/m2

Grozs  

Nav produktu

Sūtīšana 0,00 €
Nodoklis 0,00 €
Kopā 0,00 €

cenas ir ar PVN

Grozs Pasūtīt