Kategorijas

Lūdzu, uzmanīgi izlasiet sekojošos noteikumus un nosacījumus. Šis līgums tiek slēgts starp interneta veikala www.nanoteks.lv īpašnieku SIA „Biring Automotive”, uzņ. reģ. PVN kods LV40203063231, reģistrācijas adrese: Maskavas 409 - 77, LV - 1063, Rīga, Latvija (turpmāk tekstā „Pārdevējs”) un Patērētāju, kas veic pirkumu interneta veikalā www.nanoteks.lv. Veicot pasūtījumu www.nanoteks.lv interneta veikalā, Jūs esat iepazinies ar „Distances līguma noteikumiem” un piekrītat tajos sniegtajai informācijai.

Preces Raksturojums

Interneta veikals www.nanoteks.lv ir specializēts e-veikals, kas Latvijā tirgo produktus, kuri ir radīti izmantojot nanotehnoloģijas. Klientiem piedāvājam dažādus produktus, kas paredzēti automobiļiem, mājai, būvniecībai, apģērbiem. Preču aprakstiem ir informatīva nozīme un sniegtās informācijas izmantošana nerada juridiskas saistības starp interneta veikala apmeklētājiem un tā veidotājiem. Uzņēmums neuzņemas atbildību par preču attēla kvalitāti – tas ir atkarīgs no Patērētāja monitora tehniskām iespējām. Preces sortiments var mainīties regulāri un Pārdevējs neuzņemas atbildību, ja konkrētās preces nav vai to nevar piegādāt.

Preces Cena

Pārdevēja interneta veikalā visas preču cenas ir norādītas ieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Cenas un preču piedāvājums ir aktuāls piedāvājuma brīdī, cenas var tikt mainītas bez brīdinājuma. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

Atteikuma tiesības

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (turpmāk - PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr. 207 "Noteikumi par distances līgumu" (turpmāk - MK Noteikumi Nr. 207) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no distances līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt iegādāto preci Pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma, "Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. www.nanoteks.lv saglabā tiesības ieturēt kompensācijas maksu vai atteikties pieņemt preci, kura ir lietota, bojāta, nav pilnā komplektācijā vai tā citādi zaudējusi savu sākotnējo izskatu (bez parfīma un citām smaržām, bez kosmētikas un cigarešu plankumiem, izrautiem diegiem utt). Lai vienotos par preces atgriešanu Pārdevējam, jāaizpilda atteikuma veidlapa un jāsazinās ar mums pa e-pastu autohost@autohost.lv, norādot pasūtījuma numuru un datumu. Atteikuma veidlapas nosūtīšana noteiktā termiņā izbeidz līgumu un atbrīvo Patērētāju no jeb kādām līgumsaistībām, izņemot izmaksas, kas saistītas ar preču piegādes izmaksām. Patērētāja pienākums ir septiņu dienu laikā pēc rakstveida atteikuma nosūtīšanas atgriezt preci Pārdevējam (ja prece ir saņemta). Ja Patērētājs izmanto atteikuma tiesības, Pārdevējam ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 30 kalendāra dienu laikā no dienas, kad Patērētājs nosūtījis rakstisku atteikumu, vai septiņu kalendāra dienu laikā pēc izmaksas apliecinošu dokumentu saņemšanas atmaksāt Patērētājam atteiktās preces cenu. Tādā pat termiņā Pārdevējs informē Patērētāju par šķēršļiem, ja tādi ir, atteikuma tiesību realizēšanā un informē par kārtību, kādā Patērētājs var saņemt atpakaļ preci (ja tas pēc atteikuma nosūtīšanas jau to ir nodevis Pārdevējam).

Garantija

Interneta veikals www.nanoteks.lv visām precēm nodrošina ražotāja garantiju. Garantija ir spēkā, tikai uzrādot www.nanoteks.lv pirkuma apstiprinājumu. Garantija neattiecas uz gadījumu, kad precei defekts radies nepareizas lietošanas vai kopšanas rezultātā. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā rakstiet klientu apkalpošanas dienestam autohost@autohost.lv.

Konfidencialitāte

Personiskā informācija, ko Pircējs sniedz Pārdevējam, netiks nodota trešajām personām bez viņa piekrišanas vai citādi izmantota bez iepriekšējas saskaņošanas ar Pircēju. No Pircēja netiks prasīta finanšu informācija, tikai dati, kas nepieciešami pirkuma piegādes pavaddokumentu noformēšanai. Uzņēmums var izmantot Pircēja personiskos datus, lai nodrošinātu pasūtījuma apstrādi un veiktu to izpildi, kā arī lai informētu Pircēju par papildu atlaidēm vai jaunām precēm un pakalpojumiem.


Grozs  

Nav produktu

Sūtīšana 0,00 €
Nodoklis 0,00 €
Kopā 0,00 €

cenas ir ar PVN

Grozs Pasūtīt