Kategorijas

NANO švamme

No speciālas mikrošķiedras izgatavotā švamme paredzēta dažādu grūti notīrāmu virsmu tīrīšanai (neizmantojot jebkādas ķimikālijas)

 

Vairāk informācijas
Skatīties produkta videoklipu


3,60 € (ar PVN)

G-9

Statuss: Produkts ir pieejams

Lojalitātes programma Iegādājoties šo produktu Jūs varat saņemt līdz 3 bonusa punktam. Jūsu iepirkuma grozs tiks papildināts par 3 punkti kas var tikt konvertēts kuponā 0,15 €.


NANO švamme ir izgatavota no ļoti stipra polimēra melamīna, kam ir abrazīvas īpašības. Tāpēc, daudz nepūloties, notīrīsiet netīrumus vannā, virtuvē un istabās. Līdzeklis lieliski piemērots dažādu netīrumu tīrīšanai, piemēram, permanentās tintes pleķi, kurpju zīmes uz grīdas, sienu netīrumi, kā arī ādas mēbeļu, balto tāfeļu, duškabīņu, plīts u.c. tīrīšanai. Švamme ir ļoti efektīva metāla, keramikas vai stikla virsmu tīrīšanai – nav nepieciešams izmantot jebkādas ķimikālijas. Pietiek to samitrināt un maigi notīrīt netīrumus no vēlamām virsmām.

 

Uzmanību: nesamitrināta švamme nedarbosies. Netīriet lakotas berzēšanai nenoturīgas spīdīgas virsmas, kas švammes abrazīvās virsmas dēļ var zaudēt spīdīgumu. Neizmantojiet kopā ar ķīmiskiem līdzekļiem, kuru sastāvā ir hlors vai hlora savienojumi.

Grozs  

Nav produktu

Sūtīšana 0,00 €
Nodoklis 0,00 €
Kopā 0,00 €

cenas ir ar PVN

Grozs Pasūtīt